Praktyka zarabiania na giełdzie, funduszach i kryptowalutach

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
15 procent zysku w tydzień. Kryptowaluty wracają do wzrostów
18.09.2019

Jeszcze tydzień temu pisałem o bardzo dużym potencjale wzrostów na kryptowalutach. Stało się jak wynikało z analizy. 

-------------------------------------------

ZAWSZE NA CZAS

Zapisz się na newsletter TUTAJ i otrzymuj powiadomienia o nowych analizach na Twój email

Dołącz również do Szkoły Inwestorów na Facebooku https://www.facebook.com/SzkolaInwestorow/

-------------------------------------------

 

Problem polega na tym, że osoby które nie ryzykowały jak ja na powstające sygnały KUP wynikające z dywergencji o których pisałem w poprzednich analizach, aktualnie zaczynają się zastanawiać czy warto teraz kupić. Heh, to zawsze trudne pytanie :)

 

Ja mam ten problem za sobą i aktualnie mój portfel zarabia i to bardzo mocno.

Numerem jeden jest kryptowaluta PAY o której pisałem już w swoich komentarzach. Jej wzrost w tydzień wyniósł 50% :) A jej potencjał który opisywałem wynosi 5000% tak pięć tysięcy procent!

 

Pozostałe kryptowaluty w portfelu to te oznaczone symbolem 1 lub 1/2. Dla mnie te symbole oznaczają tyle że 1 to równowartość 1/10 środków inwestowanych. Natomiast 1/2 oznacza 1/20 inwestowanych środków.

Wartości przekreślone oznaczają iż dziś dokonałem ich sprzedaży a zakupiłem z kolorem zielonym. Kolor czarny oznacza że były i są w portfelu w niezmienionej formie.

 

Pozostałe kryptowaluty które posiadam w portfelu jak pisałem będę indywidualnie poddawał analizie aby nie dopuścić jak poprzednio do straty wypracowanego zysku 140%. Będzie to wymagało częstszej analizy oraz częstszych komentarzy, ale warto to robić bo potencjał zysku jest spoty i szkoda by było drugi raz go zaprzepaścić.

 

Aktualna wartość portfela wzrasta o 15% w porównaniu do poprzedniego tygodnia i wynosi:

 

Czekamy więc na więcej.

Pozdrawiam

Przypominam o najbliższym zjeździe inwestorów w fundusze inwestycyjne. Szczegóły TUTAJ


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię do sekcji MISJA 

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

11.12.2019
Nowe minima kryptowalut. Nowe minimum portfela
10.12.2019
WIG20 na trzyletnich minimach, a portfel akcji trzyma się nadal dobrze. Zobacz dlaczego
09.12.2019
Portfel funduszy inwestycyjnych bez polskich funduszy akcji
04.12.2019
Sytuacja na kryptowalutach powinna przykuwać uwagę uważnych inwestorów. Należysz do nich?
03.12.2019
Indeks dużych spółek w poważnych tarapatach, a portfel akcji i tak zyskuje. Zobacz dlaczego
02.12.2019
Wzrost wartości portfela funduszy inwestycyjnych. Rynki akcji zagranicznych robią dobra robotę
26.11.2019
Jastrzębska Spółka Węglowa w centrum uwagi inwestorów
25.11.2019
USA przy historycznych szczytach i co dalej?
19.11.2019
Nowe maksima indeksu średnich spółek. Portfel akcji zarabia kolejny tydzień z rzędu
18.11.2019
Duża dywersyfikacja mało efektu. Portfel funduszy zatrzymał wzrosty

Resetowanie hasła