Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty
Poznaj korzyści newslettera
Zapisz się na Newsletter aby otrzymywać najnowsze analizy i zmiany w portfelach inwestycyjnych bezpośrednio na Twój email.

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
15 procent zysku w tydzień. Kryptowaluty wracają do wzrostów
18.09.2019

Jeszcze tydzień temu pisałem o bardzo dużym potencjale wzrostów na kryptowalutach. Stało się jak wynikało z analizy. 

-------------------------------------------

ZAWSZE NA CZAS

Zapisz się na newsletter TUTAJ i otrzymuj powiadomienia o nowych analizach na Twój email

Dołącz również do Szkoły Inwestorów na Facebooku https://www.facebook.com/SzkolaInwestorow/

-------------------------------------------

 

Problem polega na tym, że osoby które nie ryzykowały jak ja na powstające sygnały KUP wynikające z dywergencji o których pisałem w poprzednich analizach, aktualnie zaczynają się zastanawiać czy warto teraz kupić. Heh, to zawsze trudne pytanie :)

 

Ja mam ten problem za sobą i aktualnie mój portfel zarabia i to bardzo mocno.

Numerem jeden jest kryptowaluta PAY o której pisałem już w swoich komentarzach. Jej wzrost w tydzień wyniósł 50% :) A jej potencjał który opisywałem wynosi 5000% tak pięć tysięcy procent!

 

Pozostałe kryptowaluty w portfelu to te oznaczone symbolem 1 lub 1/2. Dla mnie te symbole oznaczają tyle że 1 to równowartość 1/10 środków inwestowanych. Natomiast 1/2 oznacza 1/20 inwestowanych środków.

Wartości przekreślone oznaczają iż dziś dokonałem ich sprzedaży a zakupiłem z kolorem zielonym. Kolor czarny oznacza że były i są w portfelu w niezmienionej formie.

 

Pozostałe kryptowaluty które posiadam w portfelu jak pisałem będę indywidualnie poddawał analizie aby nie dopuścić jak poprzednio do straty wypracowanego zysku 140%. Będzie to wymagało częstszej analizy oraz częstszych komentarzy, ale warto to robić bo potencjał zysku jest spoty i szkoda by było drugi raz go zaprzepaścić.

 

Aktualna wartość portfela wzrasta o 15% w porównaniu do poprzedniego tygodnia i wynosi:

 

Czekamy więc na więcej.

Pozdrawiam

Przypominam o najbliższym zjeździe inwestorów w fundusze inwestycyjne. Szczegóły TUTAJ


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

15.01.2020
Warto było pilnować - Portfel kryptowalut zarobił 42 procent w 7 dni, a rekordzista Bitcoin SV przekroczył 200 procent zysku
14.01.2020
Hossa trwa: Duża szansa na kontynuację wzrostów na Giełdzie Papierów Wartościowych
13.01.2020
Wyżej, wyżej, jeszcze wyżej ... 6,5% na portfelu funduszy inwestycyjnych
10.01.2020
28 procent w jeden dzień na Bitcoin SV i mocny wzrost portfela kryptowalut
08.01.2020
Zysk portfela akcji wzrósł do 7,4 procenta. Oto 9 najlepszych spółek
07.01.2020
5,5 procentowy zysk portfela funduszy inwestycyjnych to dobry start w 2020 roku
04.01.2020
6 procent zysku na portfelu akcji. Trend wzrostowy trwa
04.01.2020
Ważny moment na kryptowalutach. Warto go obserwować
30.12.2019
Rok kończy się 5% zyskiem na portfelu funduszy inwestycyjnych
27.12.2019
Dalsze wzrosty na GPW sprzyjają portfelowi akcji

Resetowanie hasła