Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Aktualności dla inwestorów

 • 26.03.2018

  Rynki akcyjne wygenerowały sygnały sprzedaży. Mój portfel akcji został sprzedany. Bitcoin również w trendzie spadkowym. Tylko złoto pozostało w portfelu.

   

  Więcej
 • 13.03.2018

  Chociaż w ostatnim czasie indeksy giełdowe odbijają, to z technicznego punktu widzenia nic nie wskazuje jeszcze, że powinny powstać nowe szczyty.

  Bictoin po wygenerowaniu sygnału sprzedaży, również na tę chwilę bardziej chyli się na południe, niżeli na północ.

  Więcej
 • 05.03.2018

  W poprzednim tygodniu pomimo chęci odreagowania niestety nic pozytywnego się nie wydarzyło. Na Bitcoinie nadal mamy wygenerowany sygnał KUP, jednak dalsze wzrosty stoją pod znakiem zapytania. 

   

  Polskie akcje nie wyglądają ciekawie, co może budzić spory niepokój u inwestorów zarówno na giełdzie, jak i w funduszach akcyjnych.

  Więcej
 • 27.02.2018

  Większość indeksów giełdowych po ostatniej silniejszej korekcie znajduje się obecnie pomiędzy wsparciem, a oporem. Wyłamanie górą lub dołem określi dłuższy trend na rynkach.

   

  Tymczasem Bitcoin po wygenerowaniu sygnałów kupna nadal wspina się w górę. Czy już na dobre powrócił do trendu wzrostowego? - sprawdźmy!

   

  Więcej
 • 19.02.2018

  Giedły w górę po korekcie, a Bitcoin wygenerował sygnał kupna. Czy czeka nas kolejna fala wzrostów? Zapraszam do analizy.

  Więcej
 • 05.02.2018

  Tydzień temu pisałem o dwóch wsparciach na WIG20, dziś zostało już tylko jedno. Tak więc posiadacze funduszy akcji bądźcie czujni. W portfelu akcji zaszła totalna przebudowa, a Bitcoin sięga już 60% przeceny.

   

  Więcej
 • 30.01.2018

  W poprzednim tygodniu WIG20 odbił się od poziomu 2600 i do chwili obecnej jest w korekcie. Nasz portfel akcji spadł do zysku 14%.

  W najbliższym czasie do swojego portfela dodajemy pierwszą kryptowalutę, czyli BITCOINa. Szczegóły w analizie...

   

  Więcej
 • 20.01.2018

  W poprzednim tygodniu sWIG80 faktycznie wszedł w korektę zgodnie z zauważoną ostatnio dywergencją, jednak nie przeszkodziło to indeksowi WIG20 przebić kolejne opory. 

  Zysk portfela akcji utrzymuje się bez zmian.

   

  Więcej
 • 14.01.2018

  Tygodniowo WIG20 zamknął się na plusie, jednak dane dzienne budzą sporą niepewność. Natomiast z naszego portfela akcji wyleciał EUROCASH, a PKO stało się lederem.

  Więcej
 • 06.01.2018

  Na polskim rynku odnotowaliśmy sygnał kupna zarówno na indeksie dużych spółek, jak i na indeksie sWIG80. To dobry znak dla inwestorów w funduszach akcyjnych dużych spółek oraz funduszy MiŚ, ale tekże dla posiadaczy akcji. Dziś oprócz analizy indeksów, prezentuję swój portfel akcji oraz zagrania dla spółki COMARCH.

  Więcej

Resetowanie hasła