Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Aktualności dla inwestorów

Portfel funduszy inwestycyjnych
Fundusze akcji rynków zagranicznych zdobywają nowe historyczne maksima
22.12.2019

Ogólnie sytuacja na rynkach jest dobra. Od kilku tygodni widać wyraźny trend wzrostowy. Do końca roku pozostało już niewiele sesji. Jest więc spora szansa na zamknięcie tego roku z miłym zyskiem.

 

W poprzednim tygodniu portfel funduszy inwestycyjnych wynosił 103.115,24 zł, aktualnie jego wartość to 104.587,71 zł. To daje kolejny tydzień wzrostów na portfelu oraz prawie półtora procentowy zysk do poprzedniego tygodnia.

 

Chęci są na zdecydowanie więcej, ale pytanie jak długo rynek ma zamiar trwać w trendzie wzrostowym. Cieszyłbym się aby ten rok był na plusie. Byłoby to dowodem dla wielu, że aktywne zarządzanie sprawdziło się w tym roku.

O 2020 na razie nie myślę, bo nie ma poco. Będzie to nowy rok i nowe 12 miesięcy na zmienność wartości portfela.

 

Aktualnie większość rynków ma szanse zamknąć się na historycznych szczytach. Do takich rynków należą:

USA

 

BRAZYLIA

Proszę sobie spójrzcie jak ten rynek idzie na wykresie za 20 lat. Aż mnie serce boli jak myślę że OPI fund mam dopiero od ponad roku 

 

JAPONIA

INDIE

 

 

Niestety Polska długo jeszcze nie.

Na chwilę obecną nawet PPK nie pomogło kondycji polskich spółek. Bardzo jestem ciekaw tego 2020 roku. Dużo straszą, a jeszcze więcej obiecują na całym świecie, więc z pewnością będzie ciekawie :)

 

Pozdrawiam

Marcin


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

20.02.2020
Spadki na kryptowalutach. Dwie wylatują z portfela, ale nadal jest 60 procent zysku
18.02.2020
Portfel akcji GPW zyskuje już 11 procent zaledwie w 4 miesiące. Hossa na średnich i małych spółkach trwa
17.02.2020
Portfel funduszy inwestycyjnych zyskuje już 10,1 procenta, a WIG20 nadal "śpi"
13.02.2020
96,5 procent zysku portfela kryptowalut zaledwie w 41 dni. To może być ciekawy rok
12.02.2020
Portfel akcji zyskuje już 10 procent. Hossa na średnich spółkach trwa
10.02.2020
8,6 procenta zysku. To nowy rekord portfela funduszy inwestycyjnych. USA dyktuje warunki
05.02.2020
66 procent zysku w miesiąc na portfelu kryptowalut. Oto najlepsze kryptowaluty portfela
04.02.2020
Ważny moment dla dużych spółek. Warto być czujnym aby go wykorzystać
03.02.2020
Złoto na nowych szczytach. Czy to dobry moment na inwestycje w złoto
29.01.2020
Nowy rekord portfela kryptowalut (zysk 47 procent). Kierunek wzrostowy obowiązuje

Resetowanie hasła