Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Aktualności dla inwestorów

Gdzie zainwestować, aby zarobić…
28.09.2017

 

W nieruchomości pod wynajem? Czy może jednak warto zaryzykować na giełdzie? Albo iść krok dalej, dołożyć szybkości i inwestować z lewarem na kontraktach terminowych? Może przyszłością jest inwestycja w kryptowaluty? A może trzymać się bezpiecznych inwestycji w złoto lub diamenty? ...

 

No właśnie...

Każdy, kto poważnie myśli o bezpieczeństwie swojej przyszłości, zastanawia się w jaki sposób zabezpieczyć ją, zwłaszcza pod względem finansowym. W końcu dobrze zainwestowane pieniądze dają nie tylko wiele możliwości i korzyści czysto finansowych, ale także warunkują jedno z najważniejszych uczuć każdego człowieka, czyli poczucie bezpieczeństwa.

 

Szukając odpowiedzi na pytanie dzisiejszego postu pamiętajcie o najważniejszym – najpierw wiedza, potem praktyka. Wiele osób, które próbowały złamać tę żelazną zasadę, poniosło sporo niepotrzebnych strat.

 

Już niebawem nasi wieloletni praktycy inwestowania, którzy będą dla Was pełnili rolę ekspertów w Szkole Inwestorów, udzielą Wam cennych porad i informacji - jak i gdzie inwestować, aby zrobić to skutecznie oraz bezpiecznie.

 

Tak więc do zobaczenia już 10 października!

Pozdrawiamy

Szkoła Inwestorów


Powrót do listy

Najnowsze aktualności

12.08.2020
Nadchodzi nowe. Dziękuję za dotychczasową współpracę
10.08.2020
Rynki dają bardzo ważne sygnały. Nie ignoruj ich!
04.08.2020
Portfel akcji rośnie pomimo trendu bocznego na indeksach. Zmiany w składzie portfeli akcji
03.08.2020
Złoto najdroższe w historii i ze sporym potencjałem do dalszych rekordów
27.07.2020
Rekord zysku portfela funduszy inwestycyjnych i bardzo ważna informacja o tym co dalej
23.07.2020
Czy nowe sygnały kupna rozpoczną wreszcie wzrosty na portfelu kryptowalut
21.07.2020
Jest zdobyte 100 tysięcy na portfelu akcji!
20.07.2020
Kolejny rekord zysku na portfelu funduszy ale już z dużymi problemami. Czy jest szansa na więcej, czy to raczej koniec
14.07.2020
Nadal w bok na dużych spółkach. To trudna sytuacja która może przynieść więcej złego niż dobrego
13.07.2020
Nowy rekord zysku portfela funduszy inwestycyjnych i jest spora szansa na więcej

Resetowanie hasła