Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Aktualności dla inwestorów

Portfel akcji
Koronawirus pretekstem do dużej przeceny na rynkach akcji. Mój portfel traci niewiele dzięki dużej dywersyfikacji spółek
28.01.2020

Fajnie było od dwóch miesięcy obserwować nieprzerwany wzrost portfela akcji. Jednak korekta kiedyś musiała nadejść. Znalazła się przyczyna jest i korekta.

Witam, dziś wyjątkowo i wręcz po raz pierwszy mam małą prośbę do osób które regularnie czytają moje analizy i komentarze inwestycyjne.

 

Otóż w najbliższym czasie organizuję serię szkoleń dotyczących inwestowania w kryptowaluty. Niestety branża finansowa to niekończące się miejsce ataków ze strony trolli internetowych różnych grup np konkurencji lub osób sfrustrowanych własnymi osiągnięciami finansowymi.

 

Jeżeli cenisz sobie moje analizy to mam do Ciebie prośbę. Pomóż innym którzy dopiero startują w świecie inwestycji podjąć dobrą decyzję i przyjść na moje szkolenie. Wyraź swoją opinię na temat Szkoły Inwestorów pod reklamą szkolenia z kryptowalut pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/370140723341741/posts/1034084670280673/?sfnsn=mo

Dziękuję

Marcin

---------------------------------------

 

 

Jak wspomniałem w tytule wpisu wirus wywodzący się z chińskiego Wuhan stał się głównym pretekstem do dynamicznej przeceny na rynkach akcji. Analitycy obawiają się, że dynamicznie rozprzestrzeniające się zagrożenie przyczyni się do spadku PKB Chin o 1%. Myślę jednak że wszyscy powinniśmy się bać trochę czegoś innego związanego z wirusem niż spadek PKB Chin, ale to inny temat.

 

Wczoraj WIG20 przekroczył 3% spadek, a większość spółek nurkowała około 4%. To spora przecena. Jednak mój portfel akcji w większości jest zbudowany z spółek średnich które aż tak dużych spadków nie doświadczyły. Oto mój aktualny skład portfela akcji po wczorajszej analizie i dzisiejszych transakcjach na koncie maklerskim:

 

 

 

Jak widać powyżej portfel akcji po wczorajszej mocno spadkowej sesji giełdowej stracił zaledwie około 0,5% w porównaniu do poprzedniej analizy. Tak dobry wynik portfela jest zasługą dobrej dywersyfikacji.

 

Po dzisiejszej sesji giełdowej, aktualnie portfel akcji wynosi 87.402,92 zł

 

Dzięki za uwagę

Pozdrawiam

Marcin

PS: Jutro komentarz z kryptowalut na który mocno zapraszam, bo portfel krypto zyskuje nowe maksima :)

 

 
NAJBLIŻSZE SZKOLENIA
Zobacz TUTAJ daty najbliższych szkoleń z inwestowania na giełdzie, w funduszach i kryptowalutach.
 

Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Powrót do listy

Najnowsze aktualności

06.04.2020
Po fali dużych spadków wytworzył się u inwestorów spory strach przed powrotem na rynek . Oto jak go pokonać
02.04.2020
Nadchodzą pierwsze sygnały do kupna kryptowalut. Oto najsilniejsze krypto
01.04.2020
Odbicie od dna na akcjach trwa, dzięki czemu portfel akcji zarabia. Pytanie tylko jak długo
30.03.2020
Wraca spokój na globalnych rynkach, czy to raczej cisza przed burzą. Jak sądzisz?
25.03.2020
Nawet kryptowaluty zdołowane przez koronawirusa. Ale trzeba pamiętać aby być czujnym na sygnały kupna
24.03.2020
Czekając na sygnały kupna akcji
23.03.2020
Kto stracił najwięcej, a kto o dziwo najmniej z powodu koronawirusa
19.03.2020
Coraz bliżej zakupów na kryptowalutach
18.03.2020
Możliwe odbicie na rynku akcji
16.03.2020
Duże zamieszanie w świecie inwestycji, jest szansą na nowy początek

Resetowanie hasła