Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Aktualności dla inwestorów

Portfel akcji
Koronawirus pretekstem do dużej przeceny na rynkach akcji. Mój portfel traci niewiele dzięki dużej dywersyfikacji spółek
28.01.2020

Fajnie było od dwóch miesięcy obserwować nieprzerwany wzrost portfela akcji. Jednak korekta kiedyś musiała nadejść. Znalazła się przyczyna jest i korekta.

Witam, dziś wyjątkowo i wręcz po raz pierwszy mam małą prośbę do osób które regularnie czytają moje analizy i komentarze inwestycyjne.

 

Otóż w najbliższym czasie organizuję serię szkoleń dotyczących inwestowania w kryptowaluty. Niestety branża finansowa to niekończące się miejsce ataków ze strony trolli internetowych różnych grup np konkurencji lub osób sfrustrowanych własnymi osiągnięciami finansowymi.

 

Jeżeli cenisz sobie moje analizy to mam do Ciebie prośbę. Pomóż innym którzy dopiero startują w świecie inwestycji podjąć dobrą decyzję i przyjść na moje szkolenie. Wyraź swoją opinię na temat Szkoły Inwestorów pod reklamą szkolenia z kryptowalut pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/370140723341741/posts/1034084670280673/?sfnsn=mo

Dziękuję

Marcin

---------------------------------------

 

 

Jak wspomniałem w tytule wpisu wirus wywodzący się z chińskiego Wuhan stał się głównym pretekstem do dynamicznej przeceny na rynkach akcji. Analitycy obawiają się, że dynamicznie rozprzestrzeniające się zagrożenie przyczyni się do spadku PKB Chin o 1%. Myślę jednak że wszyscy powinniśmy się bać trochę czegoś innego związanego z wirusem niż spadek PKB Chin, ale to inny temat.

 

Wczoraj WIG20 przekroczył 3% spadek, a większość spółek nurkowała około 4%. To spora przecena. Jednak mój portfel akcji w większości jest zbudowany z spółek średnich które aż tak dużych spadków nie doświadczyły. Oto mój aktualny skład portfela akcji po wczorajszej analizie i dzisiejszych transakcjach na koncie maklerskim:

 

 

 

Jak widać powyżej portfel akcji po wczorajszej mocno spadkowej sesji giełdowej stracił zaledwie około 0,5% w porównaniu do poprzedniej analizy. Tak dobry wynik portfela jest zasługą dobrej dywersyfikacji.

 

Po dzisiejszej sesji giełdowej, aktualnie portfel akcji wynosi 87.402,92 zł

 

Dzięki za uwagę

Pozdrawiam

Marcin

PS: Jutro komentarz z kryptowalut na który mocno zapraszam, bo portfel krypto zyskuje nowe maksima :)

 

 
NAJBLIŻSZE SZKOLENIA
Zobacz TUTAJ daty najbliższych szkoleń z inwestowania na giełdzie, w funduszach i kryptowalutach.
 

Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

20.02.2020
Spadki na kryptowalutach. Dwie wylatują z portfela, ale nadal jest 60 procent zysku
18.02.2020
Portfel akcji GPW zyskuje już 11 procent zaledwie w 4 miesiące. Hossa na średnich i małych spółkach trwa
17.02.2020
Portfel funduszy inwestycyjnych zyskuje już 10,1 procenta, a WIG20 nadal "śpi"
13.02.2020
96,5 procent zysku portfela kryptowalut zaledwie w 41 dni. To może być ciekawy rok
12.02.2020
Portfel akcji zyskuje już 10 procent. Hossa na średnich spółkach trwa
10.02.2020
8,6 procenta zysku. To nowy rekord portfela funduszy inwestycyjnych. USA dyktuje warunki
05.02.2020
66 procent zysku w miesiąc na portfelu kryptowalut. Oto najlepsze kryptowaluty portfela
04.02.2020
Ważny moment dla dużych spółek. Warto być czujnym aby go wykorzystać
03.02.2020
Złoto na nowych szczytach. Czy to dobry moment na inwestycje w złoto
29.01.2020
Nowy rekord portfela kryptowalut (zysk 47 procent). Kierunek wzrostowy obowiązuje

Resetowanie hasła