Praktyka zarabiania na giełdzie, funduszach i kryptowalutach

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
Kryptowaluty ponownie poza portfelem inwestycyjnym
02.10.2019

Dziś dokonałem sprzedaży wszystkich typtowalut poza jedną. Jednak ta jedna kryptowaluta to zaledwie 5% środków przeznaczonych na ten typ inwestycji. Ogólnie wygląda to niedobrze

Dziś sprzedałem 5 kryptowalut. To te przekreślone na czerwono. Ponieważ wszystkie z nich znajdują się poniżej średniej kroczącej. Na wykresie widzimy przykład wykresu Bitcoina. Widać że znalazł się od po ostatnich spadkach od ewentualnego sygnału kupna:

 

W portfelu pozostała zaledwie jedna OX która jest jedyną z obserwowanych która znajduje się powyżej średniej kroczącej.

 

Ogólnie trend na kryptowalutach wygląda źle. Ostatnie 5 dni również nie poprawiło nastrojów. Jak widać większa część walut w ostatnich 5 dniach nadal mocno dołuje:

 

Tak więc można powiedzieć, że aktualnie w kryptowaluty nie inwestuję. Czekam na ewentualne sygnały obserwując średnie kroczące na każdej z nich z osobna.

Pozdrawiam


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię do sekcji MISJA 

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

11.12.2019
Nowe minima kryptowalut. Nowe minimum portfela
10.12.2019
WIG20 na trzyletnich minimach, a portfel akcji trzyma się nadal dobrze. Zobacz dlaczego
09.12.2019
Portfel funduszy inwestycyjnych bez polskich funduszy akcji
04.12.2019
Sytuacja na kryptowalutach powinna przykuwać uwagę uważnych inwestorów. Należysz do nich?
03.12.2019
Indeks dużych spółek w poważnych tarapatach, a portfel akcji i tak zyskuje. Zobacz dlaczego
02.12.2019
Wzrost wartości portfela funduszy inwestycyjnych. Rynki akcji zagranicznych robią dobra robotę
26.11.2019
Jastrzębska Spółka Węglowa w centrum uwagi inwestorów
25.11.2019
USA przy historycznych szczytach i co dalej?
19.11.2019
Nowe maksima indeksu średnich spółek. Portfel akcji zarabia kolejny tydzień z rzędu
18.11.2019
Duża dywersyfikacja mało efektu. Portfel funduszy zatrzymał wzrosty

Resetowanie hasła