Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
Na kryptowalutach wysokie prawdopodobieństwo dalszych wzrostów
31.10.2019

Od kilku tygodni mamy wybicie na kryptowalutach. Wybicie które powstało na skutek głębokiego dna jakie zostało utworzone na wielu kryptowalutach. Odbicie to może być początkiem silnej fali wzrostów. Na szczęście jest jeszcze czas dla spóźnialskich.

Od kilku tygodni analizie swój portfel kryptowalut poddaję kilka razy w tygodniu. Od poprzedniego komentarza zbadałem i uaktualniałem portfel aż 4 razy w dniach 26, 27, 29, 31 października. Wszystko w oparciu o sygnały średniej kroczącej 45 dniowej.

 

Oto wyniki sygnałów oraz transakcje jakie robiłem na portfelu:

 

Jak widać z powyższego do portfela wskoczyło mi więcej kryptowalut ale sam portfel spadł o 5% w porównaniu tydzień do tygodnia. 5% na kryptowalutach to jak 0,5% na giełdzie czy funduszach więc taka zmienność w ogóle nie dziwi. 

Na ta chwilę Bitcoin utworzył dywergencję na wzrost z wskaźnikiem RSI co daje duże szanse na kontynuację wzrostów.

A wzrosty mogą być ogromne bo wiele kryptowalut znalazło się na swoich historycznych minimach. Tak więc potencjał do zysku jest ogromny o czym pisałem już w kilku komentarzach i analizach, że może sięgać 30-50 tysięcy procent na niektórych kryptowalutach.

 

Tak więc wytrwałości w oczekiwaniu wszystkim życzę, bo śmietankę spije tylko ten kto konsekwentnie będzie na rynku czekał i zarządzał inwestowanym kapitałem.

 

Pozdrawiam


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Powrót do listy

Najnowsze aktualności

04.08.2020
Portfel akcji rośnie pomimo trendu bocznego na indeksach. Zmiany w składzie portfeli akcji
03.08.2020
Złoto najdroższe w historii i ze sporym potencjałem do dalszych rekordów
27.07.2020
Rekord zysku portfela funduszy inwestycyjnych i bardzo ważna informacja o tym co dalej
23.07.2020
Czy nowe sygnały kupna rozpoczną wreszcie wzrosty na portfelu kryptowalut
21.07.2020
Jest zdobyte 100 tysięcy na portfelu akcji!
20.07.2020
Kolejny rekord zysku na portfelu funduszy ale już z dużymi problemami. Czy jest szansa na więcej, czy to raczej koniec
14.07.2020
Nadal w bok na dużych spółkach. To trudna sytuacja która może przynieść więcej złego niż dobrego
13.07.2020
Nowy rekord zysku portfela funduszy inwestycyjnych i jest spora szansa na więcej
09.07.2020
Dużo sygnałów KUP na rynku kryptowalut. Czy przed nami nowa fala dużych zysków
07.07.2020
Ważny moment na indeksach średnich i dużych spółek oraz duża rotacja spółek w portfelu

Resetowanie hasła