Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty
Poznaj korzyści newslettera
Zapisz się na Newsletter aby otrzymywać najnowsze analizy i zmiany w portfelach inwestycyjnych bezpośrednio na Twój email.

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
Na kryptowalutach wysokie prawdopodobieństwo dalszych wzrostów
31.10.2019

Od kilku tygodni mamy wybicie na kryptowalutach. Wybicie które powstało na skutek głębokiego dna jakie zostało utworzone na wielu kryptowalutach. Odbicie to może być początkiem silnej fali wzrostów. Na szczęście jest jeszcze czas dla spóźnialskich.

Od kilku tygodni analizie swój portfel kryptowalut poddaję kilka razy w tygodniu. Od poprzedniego komentarza zbadałem i uaktualniałem portfel aż 4 razy w dniach 26, 27, 29, 31 października. Wszystko w oparciu o sygnały średniej kroczącej 45 dniowej.

 

Oto wyniki sygnałów oraz transakcje jakie robiłem na portfelu:

 

Jak widać z powyższego do portfela wskoczyło mi więcej kryptowalut ale sam portfel spadł o 5% w porównaniu tydzień do tygodnia. 5% na kryptowalutach to jak 0,5% na giełdzie czy funduszach więc taka zmienność w ogóle nie dziwi. 

Na ta chwilę Bitcoin utworzył dywergencję na wzrost z wskaźnikiem RSI co daje duże szanse na kontynuację wzrostów.

A wzrosty mogą być ogromne bo wiele kryptowalut znalazło się na swoich historycznych minimach. Tak więc potencjał do zysku jest ogromny o czym pisałem już w kilku komentarzach i analizach, że może sięgać 30-50 tysięcy procent na niektórych kryptowalutach.

 

Tak więc wytrwałości w oczekiwaniu wszystkim życzę, bo śmietankę spije tylko ten kto konsekwentnie będzie na rynku czekał i zarządzał inwestowanym kapitałem.

 

Pozdrawiam


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

15.01.2020
Warto było pilnować - Portfel kryptowalut zarobił 42 procent w 7 dni, a rekordzista Bitcoin SV przekroczył 200 procent zysku
14.01.2020
Hossa trwa: Duża szansa na kontynuację wzrostów na Giełdzie Papierów Wartościowych
13.01.2020
Wyżej, wyżej, jeszcze wyżej ... 6,5% na portfelu funduszy inwestycyjnych
10.01.2020
28 procent w jeden dzień na Bitcoin SV i mocny wzrost portfela kryptowalut
08.01.2020
Zysk portfela akcji wzrósł do 7,4 procenta. Oto 9 najlepszych spółek
07.01.2020
5,5 procentowy zysk portfela funduszy inwestycyjnych to dobry start w 2020 roku
04.01.2020
6 procent zysku na portfelu akcji. Trend wzrostowy trwa
04.01.2020
Ważny moment na kryptowalutach. Warto go obserwować
30.12.2019
Rok kończy się 5% zyskiem na portfelu funduszy inwestycyjnych
27.12.2019
Dalsze wzrosty na GPW sprzyjają portfelowi akcji

Resetowanie hasła