Praktyka zarabiania na giełdzie, funduszach i kryptowalutach

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
Na kryptowalutach wysokie prawdopodobieństwo dalszych wzrostów
31.10.2019

Od kilku tygodni mamy wybicie na kryptowalutach. Wybicie które powstało na skutek głębokiego dna jakie zostało utworzone na wielu kryptowalutach. Odbicie to może być początkiem silnej fali wzrostów. Na szczęście jest jeszcze czas dla spóźnialskich.

Od kilku tygodni analizie swój portfel kryptowalut poddaję kilka razy w tygodniu. Od poprzedniego komentarza zbadałem i uaktualniałem portfel aż 4 razy w dniach 26, 27, 29, 31 października. Wszystko w oparciu o sygnały średniej kroczącej 45 dniowej.

 

Oto wyniki sygnałów oraz transakcje jakie robiłem na portfelu:

 

Jak widać z powyższego do portfela wskoczyło mi więcej kryptowalut ale sam portfel spadł o 5% w porównaniu tydzień do tygodnia. 5% na kryptowalutach to jak 0,5% na giełdzie czy funduszach więc taka zmienność w ogóle nie dziwi. 

Na ta chwilę Bitcoin utworzył dywergencję na wzrost z wskaźnikiem RSI co daje duże szanse na kontynuację wzrostów.

A wzrosty mogą być ogromne bo wiele kryptowalut znalazło się na swoich historycznych minimach. Tak więc potencjał do zysku jest ogromny o czym pisałem już w kilku komentarzach i analizach, że może sięgać 30-50 tysięcy procent na niektórych kryptowalutach.

 

Tak więc wytrwałości w oczekiwaniu wszystkim życzę, bo śmietankę spije tylko ten kto konsekwentnie będzie na rynku czekał i zarządzał inwestowanym kapitałem.

 

Pozdrawiam


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię do sekcji MISJA 

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

04.12.2019
Sytuacja na kryptowalutach powinna przykuwać uwagę uważnych inwestorów. Należysz do nich?
03.12.2019
Indeks dużych spółek w poważnych tarapatach, a portfel akcji i tak zyskuje. Zobacz dlaczego
02.12.2019
Wzrost wartości portfela funduszy inwestycyjnych. Rynki akcji zagranicznych robią dobra robotę
26.11.2019
Jastrzębska Spółka Węglowa w centrum uwagi inwestorów
25.11.2019
USA przy historycznych szczytach i co dalej?
19.11.2019
Nowe maksima indeksu średnich spółek. Portfel akcji zarabia kolejny tydzień z rzędu
18.11.2019
Duża dywersyfikacja mało efektu. Portfel funduszy zatrzymał wzrosty
13.11.2019
Bitcoin nadal sygnalizuje możliwość dużych wzrostów na kryptowalutach
12.11.2019
Dalsze wzrosty rynków przynoszą dalsze wzrosty portfela akcji
11.11.2019
Dalsze wzrosty na rynkach akcji dają wzrosty portfela funduszy inwestycyjnych

Resetowanie hasła