Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty
Poznaj korzyści newslettera
Zapisz się na Newsletter aby otrzymywać najnowsze analizy i zmiany w portfelach inwestycyjnych bezpośrednio na Twój email.

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
Na większości kryptowalut nadal spadki, które stwarzają coraz poważniejsze okazje inwestycyjne
23.10.2019

Trend spadkowy na kryptowalutach trwa już dwa lata. Większość kryptowalut straciła od 80 - 99%. Takie straty to bardzo niskie poziomy cenowe, czyli coraz większe okazje inwestycyjne.  

Oto zestawienie wyników kryptowalut za dwa lata (źródło stooq.pl)

 

Takie straty to niesamowity potencjał zysku przy odwróceniu się trendu na wzrostowy. Oczywiście wiele osób które albo na kryptowalutach straciły albo po prostu omijają ten rynek z daleka powiedzą że to koniec kryptowalut. Oczywiście to ich pobożne życzenie, ale tak raczej się nie stanie.

Kryptowaluty wkroczyły w nasz dzisiejszy świat do tego stopnia, że raczej pójdą w kierunku coraz większych regulacji niżeli ich zniszczenia.

 

A to że trend spadkowy odwróci się na wzrostowy jest oczywistą oczywistością. Pytanie jak zawsze które się pojawia to kiedy to powstanie. Cześć osób uważa że taki moment da się przewidzieć. Oczywiście że się nie da. Gdyby tak było to wróżki byłyby najbogatszymi osobami na świecie. Trend odwróci się wtedy gdy duzi gracze zadecydują że aktualne poziomy cenowe są dla nich wystarczająco atrakcyjne by go odwrócić. Więc co my prości ludzie możemy zrobić? Czekać i po prostu reagować na każdy sygnał kupna jaki się pojawia aby jak najbliżej dołka kupić, odrobić straty z zarządzania kapitałem w trendzie spadkowym i przejść w strefę zysków.

 

A potencjalne zyski są ogromne. Na kryptowalucie Game jest do zgarnięcia 33000% zysku (powrót do szczytu z 2018 roku). Jeżeli tylko połowa takiego wyniku stanie się moim udziałem to wystarczy mi to w zupełności :)

Aktualnie w portfelu posiadam 5 krypto z 20 które obserwuje. W ciągu ostatniego tygodnia dokonywałem transakcji 21 oraz 23 października wszystko opisane poniżej:

 

Wartość mojego portfela wynosi 9428 zł, dla dowodu pod spodem przesyłam skan z rachunku:

 

Jak widać powyżej wartość portfela nie cieszy, bo cieszyć nie może, ale spokojnie, nadal żyjemy i czekamy na trend wzrostowy :)

Pozdrawiam

 


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

15.01.2020
Warto było pilnować - Portfel kryptowalut zarobił 42 procent w 7 dni, a rekordzista Bitcoin SV przekroczył 200 procent zysku
14.01.2020
Hossa trwa: Duża szansa na kontynuację wzrostów na Giełdzie Papierów Wartościowych
13.01.2020
Wyżej, wyżej, jeszcze wyżej ... 6,5% na portfelu funduszy inwestycyjnych
10.01.2020
28 procent w jeden dzień na Bitcoin SV i mocny wzrost portfela kryptowalut
08.01.2020
Zysk portfela akcji wzrósł do 7,4 procenta. Oto 9 najlepszych spółek
07.01.2020
5,5 procentowy zysk portfela funduszy inwestycyjnych to dobry start w 2020 roku
04.01.2020
6 procent zysku na portfelu akcji. Trend wzrostowy trwa
04.01.2020
Ważny moment na kryptowalutach. Warto go obserwować
30.12.2019
Rok kończy się 5% zyskiem na portfelu funduszy inwestycyjnych
27.12.2019
Dalsze wzrosty na GPW sprzyjają portfelowi akcji

Resetowanie hasła