Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Aktualności dla inwestorów

Nadchodzi nowe. Dziękuję za dotychczasową współpracę
12.08.2020

Nadszedł czas zmian

Witajcie,

bardzo dziękuję wszystkim tym którzy zechcieli odpisać o akceptacji abonamentu Szkoły Inwestorów.

Niestety ilość odpowiedzi jest niewystarczająca aby prowadzić Szkołę w obecnej formie.

Informuję wszystkich swoich klientów w funduszach inwestycyjnych, że moje cotygodniowe komentarze które wysyłam z maila MKbusiness nadal będą wysyłane i w obsłudze funduszy oraz polis inwestycyjnych nic się nie zmieni. Tutaj narzędziem "podpowiadającym" nadal mamy opifund.pl, a ja zawsze jestem przy Was i służę poradą w dalszych decyzjach.

Co do istnienia Szkoły Inwestorów w obecnej formie nie ma już możliwości. Najbardziej "ucierpią" tutaj osoby które obserwowały moje analizy i komentarze dotyczące giełdy oraz kryptowalut. Oto moje propozycje. Osoby które zakupiły moje szkolenia z giełdy lub kryto zawsze mogą do mnie napisać maila jeżeli będą miały jakieś pytania, także osoby które w przyszłości takie szkolenie sobie zakupią. Bo dostęp do zakupu szkoleń inwestycyjnych na serwisie Szkoła Inwestorów pozostanie.

W szkoleniach uczę w zasadzie wszystkiego co potrzeba by samodzielnie inwestować. Z moich obserwacji wiem, że każdy kto zobaczył te szkolenia radzi sobie doskonale, więc wydaje mi się, że są one nawet cenniejsze niżeli moje cotygodniowe analizy w których publikuję swoje inwestycje. Publikowałem je tylko po to aby wszyscy co zakupią szkolenie mieli pewność że sam robię to czego uczę. Wy mieliście okazję od lat to obserwować. Mam nadzieję, że dzięki temu będziecie osiągali same sukcesy inwestycyjne.

Pamiętajcie że w świecie inwestycji jest wiele pułapek, a tam gdzie obiecują nam gruszki na wierzbie lepiej odwrócić się na pięcie i uciekać.

W temacie giełdy oraz krypto zawsze wracajcie sobie do moich szkoleń które na koncie Szkoły Inwestorów po zakupie zawsze będziecie mieli dostępne. Ta wiedza zapewne nie raz i nie dwa uchroni was przed oszukiwaniem samych siebie w decyzjach inwestycyjnych ale także przed niektórymi osobami z branży finansowej.

Życzę powodzenia

Pozostajemy w kontakcie

Marcin Kamiński

bok@szkolainwestorow.pl

Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.