Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty
Poznaj korzyści newslettera
Zapisz się na Newsletter aby otrzymywać najnowsze analizy i zmiany w portfelach inwestycyjnych bezpośrednio na Twój email.

Aktualności dla inwestorów

Portfel akcji
Nadchodzi wzrost na akcjach?
24.09.2019

Na obydwu analizowanych przeze mnie indeksach widać szansę na wybicie akcji w górę. Dziś jednak musiałem sprzedać jedną ze spółek.

-------------------------------------------

DOŁĄCZ DO NAS!

Zapisz się na newsletter TUTAJ i otrzymuj powiadomienia o nowych analizach na Twój email

Dołącz również do Szkoły Inwestorów na Facebooku https://www.facebook.com/SzkolaInwestorow/

-------------------------------------------

 

Niestety korekta ostatnich wzrostów nadal trwa. Indeksy cały czas lekko obsuwają się w dół co prowadzi do pomniejszania się zainwestowanego kapitału. Jednak dzięki temu że w poprzednim tygodniu wyrzuciłem spółki które znajdują się poniżej średniej 100 dniowej mój portfel stracił zaledwie 124zł z inwestowanych aktualnie 67 tysięcy. 

Oto skład portfela dziś rano:

 

 

Z powyższego zestawienia musiałem sprzedać dziś spółkę Tauron ponieważ i ona znalazła się poniżej średniej 100 dniowej. Tak więc po zmianach portfel wygląda następująco:

 

 

Pozostałe spółki w miarę się trzymają i wydają się być odporne na aktualna korektę na indeksach. Na tą chwilę podtrzymuję wariant optymistyczny że ruch wzrostowy w ramach dywergencji nie został jeszcze wyczerpany. Świadczyć o tym mogą dwa dodatkowe założenia.

 

1# WIG20 zatrzymał się na wsparciu od którego może dojść do dalszych wzrostów

 

 

2# mWIG40 powtarza swój układ wzrostowy

Spójrzcie na to jak z końcówką 2018 roku indeks średnich spółek najpierw zapowiedział dywergencję na wzrost. Po czym odbył się lekki ruch wzrostowy, po którym indeks wracał do minimów ale w tym miejscu odbył się wzrost Volumenu (zaznaczony prostokąt). Aktualnie mamy identyczną sytuację. Tak więc wydaje się, że szansa na wzrost jest i to duża.

 

 

Tyle z analizy na dziś, jutro zapraszam na analizę portfela kryptowalut

Pozdrawiam

Przypominam o najbliższym zjeździe inwestorów w fundusze inwestycyjne, który odbędzie się 21 listopada 2019 roku. Szczegóły TUTAJ


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

15.01.2020
Warto było pilnować - Portfel kryptowalut zarobił 42 procent w 7 dni, a rekordzista Bitcoin SV przekroczył 200 procent zysku
14.01.2020
Hossa trwa: Duża szansa na kontynuację wzrostów na Giełdzie Papierów Wartościowych
13.01.2020
Wyżej, wyżej, jeszcze wyżej ... 6,5% na portfelu funduszy inwestycyjnych
10.01.2020
28 procent w jeden dzień na Bitcoin SV i mocny wzrost portfela kryptowalut
08.01.2020
Zysk portfela akcji wzrósł do 7,4 procenta. Oto 9 najlepszych spółek
07.01.2020
5,5 procentowy zysk portfela funduszy inwestycyjnych to dobry start w 2020 roku
04.01.2020
6 procent zysku na portfelu akcji. Trend wzrostowy trwa
04.01.2020
Ważny moment na kryptowalutach. Warto go obserwować
30.12.2019
Rok kończy się 5% zyskiem na portfelu funduszy inwestycyjnych
27.12.2019
Dalsze wzrosty na GPW sprzyjają portfelowi akcji

Resetowanie hasła