Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Aktualności dla inwestorów

Najprostsza droga do bogactwa
29.08.2017

Cytat dzisiejszego posta nie jest oczywiście przypadkowy. 
Zbliża się mianowicie data oficjalnego startu serwisu SzkolaInwestorow.pl. 

 

W przyszłym tygodniu podamy dokładną datę, w której uruchomimy serwis i udostępnimy jego zawartość. Oczywiście w związku ze startem serwisu dla wszystkich naszych fanów na Facebooku przygotowaliśmy dużą niespodziankę, o której poinformujemy przed oficjalnym startem serwisu.

 

Wróćmy jednak jeszcze do słów Marka Shipmana, które idealnie wpisują się w misję i cel Szkoły Inwestorów.

Warto wspomnieć, że Mark Shipman, to w świecie inwestycji postać niecodzienna. Jest przykładem tego, że ze zwykłego pracownika, dzięki skutecznym oszczędnościom i umiejętności pomnażania pieniędzy, zbudował on fortunę na udanych samodzielnych inwestycjach. Udało mu się to osiągnąć dopiero gdy zrozumiał, że pomnażanie własnego majątku jest ważniejsze niżeli praca etatowa w londyńskim City.

 

Sztuka udanych inwestycji wymaga oczywiście odpowiedniej wiedzy oraz zdobywania doświadczenia, które akurat Mark Shipman zdobył pracując w City. Jesteśmy jednak przekonani, że materiały jakie zostały przygotowane przez ekspertów i praktyków inwestowania Szkoły Inwestorów, przyczynią się do ogromnego sukcesu finansowego wielu naszych fanów.

 

Pozdrawiamy i do usłyszenia wkrótce
Zespół Szkoły Inwestorów

 


Powrót do listy

Najnowsze aktualności

12.08.2020
Nadchodzi nowe. Dziękuję za dotychczasową współpracę
10.08.2020
Rynki dają bardzo ważne sygnały. Nie ignoruj ich!
04.08.2020
Portfel akcji rośnie pomimo trendu bocznego na indeksach. Zmiany w składzie portfeli akcji
03.08.2020
Złoto najdroższe w historii i ze sporym potencjałem do dalszych rekordów
27.07.2020
Rekord zysku portfela funduszy inwestycyjnych i bardzo ważna informacja o tym co dalej
23.07.2020
Czy nowe sygnały kupna rozpoczną wreszcie wzrosty na portfelu kryptowalut
21.07.2020
Jest zdobyte 100 tysięcy na portfelu akcji!
20.07.2020
Kolejny rekord zysku na portfelu funduszy ale już z dużymi problemami. Czy jest szansa na więcej, czy to raczej koniec
14.07.2020
Nadal w bok na dużych spółkach. To trudna sytuacja która może przynieść więcej złego niż dobrego
13.07.2020
Nowy rekord zysku portfela funduszy inwestycyjnych i jest spora szansa na więcej

Resetowanie hasła