Praktyka zarabiania na giełdzie, funduszach i kryptowalutach

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
Niebezpiecznie ale z ogromnym potencjałem zysku na kryptowalutach
12.09.2019

Nadal nie ma konkretnego wybicie na kryptowalutach w ramach realizacji dywergencji o których piszę od kilku tygodni. Ruch wzrostowy przyniosłoby spore zyski gdyż przecena niektórych kryptowalut sięga ich historycznych minimów.

-------------------------------------------

ZAWSZE NA CZAS

Zapisz się na newsletter TUTAJ i otrzymuj powiadomienia o nowych analizach na Twój email

Dołącz również do Szkoły Inwestorów na Facebooku https://www.facebook.com/SzkolaInwestorow/

-------------------------------------------

 

Wartość mojego portfela aktualnie wygląda cienko. Błędem było kierowanie się sygnałem do zakupu i sprzedaży kryptowalut tylko w oparciu o sygnał płynący z Bitcoina, gdyż pomimo tego iż Bitcoin był powyżj średniej kroczącej inne kryptowaluty sięgnęły dna. Tego błędu już nie popełnię. Dlatego aktualnie rozpatruję sygnały płynące z wszystkich kryptowalut posiadanych w portfelu indywidualnie.

 

AKTUALNA WARTOŚĆ PORTFELA

Wartość mojego portfela powróciła w rejony grudnia 2018 roku. Nie ma się co martwić. Przecena jaka jest na większości krypto o czym napiszę poniżej, daje potencjał zysku do 5000%. Wystarczy czekać i wyciągnąć wnioski z popełnionego błędu.

 

PORTFEL KRYPTO

Aktualnie w portfelu mam 13 kryptowalut. Większość z nich znajduje się na szczycie momentum cenowego z jednomiesięczną stopą zwrotu. (niebieskie kropki)

 

POZYTYWNE SYGNAŁY

Na powyższym zestawieniu aż 7 krypto zapowiada wzrosty poprzez posiadanie dywergencji z wskaźnikiem RSI. Jedna z nich wzbiła się poniżej średniej kroczącej 50 dniowej, a 5 nie posiada sygnału. 

Na tą chwilę pozytywne sygnały do wzrostów są utrzymane, ale bacznie będę obserwował każdą z kryptowalut żeby wartość portfele nie zeszła mi już poniżej 10.000zł

 

POTENCJAŁ ZYSKU 5000%

Dokładnie tyle ma do zarobienia do swojego historycznego szczytu jedna z kryptowalut które posiadam w portfelu. Sytuację tę opisuję TUTAJ

 

Pozdrawiam

Przypominam o najbliższym zjeździe inwestorów w fundusze inwestycyjne. Szczegóły TUTAJ


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię do sekcji MISJA 

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

04.12.2019
Sytuacja na kryptowalutach powinna przykuwać uwagę uważnych inwestorów. Należysz do nich?
03.12.2019
Indeks dużych spółek w poważnych tarapatach, a portfel akcji i tak zyskuje. Zobacz dlaczego
02.12.2019
Wzrost wartości portfela funduszy inwestycyjnych. Rynki akcji zagranicznych robią dobra robotę
26.11.2019
Jastrzębska Spółka Węglowa w centrum uwagi inwestorów
25.11.2019
USA przy historycznych szczytach i co dalej?
19.11.2019
Nowe maksima indeksu średnich spółek. Portfel akcji zarabia kolejny tydzień z rzędu
18.11.2019
Duża dywersyfikacja mało efektu. Portfel funduszy zatrzymał wzrosty
13.11.2019
Bitcoin nadal sygnalizuje możliwość dużych wzrostów na kryptowalutach
12.11.2019
Dalsze wzrosty rynków przynoszą dalsze wzrosty portfela akcji
11.11.2019
Dalsze wzrosty na rynkach akcji dają wzrosty portfela funduszy inwestycyjnych

Resetowanie hasła