Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Aktualności dla inwestorów

Portfel funduszy inwestycyjnych
Rekord zysku portfela funduszy inwestycyjnych i bardzo ważna informacja o tym co dalej
27.07.2020

Portfel funduszy inwestycyjnych od dołka koronawirusa radzi sobie doskonale. Odrobił cały zysk jaki stracił z powodu pierwszej fali paniki wirusowej oraz wszedł na nowe szczyty przynosząc nowe zyski w 2020 roku.

 

Dzisiaj oprócz standardowej analizy rynkowej oraz mojego portfela funduszy inwestycyjnych mam bardzo ważną wiadomość dla wszystkich czytelników Szkoły Inwestorów.

Zapraszam do zapoznania się z poniższymi treściami.

 

 

 

Rozpocznę standardowo od analizy mojego portfela funduszy, który w poprzednim tygodniu (23 lipca) osiągnął maksimum zysku na poziomie 113.226,89 zł

 

 

Dzisiaj jego wartość wynosi 112.358,53 zł

 

 

Pytanie jak zawsze jest jedno. Jak długo ma zamiar to dalej wzrastać?

Odpowiedź nigdy nie jest prosta. Ale rynek lubi robić na przekór oczekiwaniom. Czyli w sytuacjach gdy rynek spada i wszyscy czekają aż odbije, on nie odbija i spada dalej do momentu aż wszyscy już myślą że giełdy upadną. Ze wzrostami jest identycznie. Osoby które nie załapały się na aktualne wzrosty, bo bały się wrócić na rynek z po dużej przecenie marcowej z powodu koronawirusa dziś oczekują żeby rynek przestał róść i żeby doszło do poważniejszej korekty. Jednak na ten moment jak widać rynek nic sobie nie robi z tych pobożnych życzeń i po prostu konsekwentnie pnie się w górę przynosząc coraz to większe zyski na portfelu.

 

W przypadku portfela funduszy inwestycyjnych sprawa jest najprostsza. Tutaj cały portfel pilnuje opifund.pl więc nie muszę nawet analizować poszczególnych funduszy, bo robi to za mnie algorytm. Wiec sprawa inwestycyjna jest znacznie prostsza niż w przypadku akcji czy krytowalut.

 

Jutro czeka nas ciekawa analiza portfela akcji. 

Na niektórych akcjach zyski przekroczyły "normalność". 1500% czy 3500% zysku w 6 miesięcy !!!

 

 

Na koniec wrócę do drugiego tematu. 

Z niektórymi z Was jestem już tutaj w Szkole Inwestorów prawie 3 lata. Ten czas to była ciężka walka z trendem spadkowym zarówno na akcjach, funduszach oraz kryptowalutach. Pomimo to w 2019 roku zakończyłem inwestycje na plusie. W tym roku pomimo koronawirusa bije rekordy portfeli. A co będzie gdy rynki odwrócą się na trend wzrostowy?

 

Niestety oprócz inwestowania własnych oszczędności w życiu liczy się coś co nazywa się dochód. Dochód zapewnia nam stabilność finansową.

 

Aktualnie jestem przy dużej życiowej zmianie zawodowej. Jest to podyktowane o niebo lepszymi warunkami dochodu od tych które otrzymywałem dotychczas. Wysokość nowych dochodów ma bezpośrednie połączenie z ilością czasu który przeznaczę na wykonywanie nowego zajęcia.

 

Ilość czasu jaki chcemy poświęcać na pracę jest ograniczona, zwłaszcza przy dwójce dzieci które posiadam. Dlatego w najbliższym czasie albo w całości swój zawodowy czas wypełnię nowymi zajęciami, albo część tego czasu pozostawię na dalsze prowadzenie Szkoły Inwestorów.

 

To czy Szkoła Inwestorów będzie nadal, zależeć będzie tylko od Was. Od tego czy chcecie utrzymać ten serwis i wartości w postaci cotygodniowych analiz portfela funduszy, akcji GPW oraz kryptowalut. 

Dalsze utrzymanie serwisu wiązałoby się z abonamentem za dostęp do treści serwisu. Nie wiem jaka by była to miesięczna kwota abonamentu, bo to zależy od ilości chętnych osób do skorzystania z niego.

 

Dlatego zadaję pytanie, czy jeżeli abonament wynosiłby 20 zł miesięcznie to czy Ty skorzystasz z tej oferty?

 

Czekam na Wasze odpowiedzi na maila bok@szkolainwestorow.pl do dnia 15.08.2020 roku.

 

O wynikach odpowiedzi oraz o decyzji co do dalszego funkcjonowania Szkoły Inwestorów poinformuję po 15 sierpnia.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi mailowe

Marcin

 


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Powrót do listy

Najnowsze aktualności

12.08.2020
Nadchodzi nowe. Dziękuję za dotychczasową współpracę
10.08.2020
Rynki dają bardzo ważne sygnały. Nie ignoruj ich!
04.08.2020
Portfel akcji rośnie pomimo trendu bocznego na indeksach. Zmiany w składzie portfeli akcji
03.08.2020
Złoto najdroższe w historii i ze sporym potencjałem do dalszych rekordów
23.07.2020
Czy nowe sygnały kupna rozpoczną wreszcie wzrosty na portfelu kryptowalut
21.07.2020
Jest zdobyte 100 tysięcy na portfelu akcji!
20.07.2020
Kolejny rekord zysku na portfelu funduszy ale już z dużymi problemami. Czy jest szansa na więcej, czy to raczej koniec
14.07.2020
Nadal w bok na dużych spółkach. To trudna sytuacja która może przynieść więcej złego niż dobrego
13.07.2020
Nowy rekord zysku portfela funduszy inwestycyjnych i jest spora szansa na więcej
09.07.2020
Dużo sygnałów KUP na rynku kryptowalut. Czy przed nami nowa fala dużych zysków

Resetowanie hasła