Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty
Poznaj korzyści newslettera
Zapisz się na Newsletter aby otrzymywać najnowsze analizy i zmiany w portfelach inwestycyjnych bezpośrednio na Twój email.

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
Sytuacja na kryptowalutach powinna przykuwać uwagę uważnych inwestorów. Należysz do nich?
04.12.2019

Mój portfel zawiera zaledwie jedną ktyptowalutę, co stanowi 5% kwoty inwestowanej w krypto. Jednak nie oznacza to, że sytuacja nie jest zachęcająca do inwestowania. Wręcz przeciwnie.

Dla pierwszej kryptowaluty świata ten rok ma szansę zakończyć się na plusie.

Jednak już prawie półroczna korekta ostatniego ruchu wzrostowego sprowadza wiele kryptowalut do ich minimum z 2018 roku.

Taka sytuacja oczywiście że jest irytująca, to oczywiste. Wielu inwestorów z nudy odwróci się od obserwowania tych inwestycji. To niestety normalne, ale też i często celowe działanie dużych inwestorów. Zmęczenie materiału w postaci niedoświadczonych inwestorów to dobry moment na ponowne zakupy po niskich cenach. Ciężko powiedzieć czy to dokupywanie, czy rozpoczęcie dłuższej fali spadków do jeszcze niższych minimów. Warto jednak pamiętać, że kierunek kiedyś się odwróci. Osoby które nie będą konsekwentne przegapią w oczywisty moment zakupy po niskich cenach. To sprawi, że wrócą do inwestowania gdy będzie już głośno o dużych wzrostach na kryptowalutach.

Chyba wiesz co jako Dobrze Przygotowany Inwestor powinieneś robić

 

Oto ostatnie analizy sygnałów jakie wykonałem na średniej kroczącej 45 dniowej. Kryptwalutę posiadaną w portfelu zaznaczyłem.

 

Pozdrawiam 

 


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

15.01.2020
Warto było pilnować - Portfel kryptowalut zarobił 42 procent w 7 dni, a rekordzista Bitcoin SV przekroczył 200 procent zysku
14.01.2020
Hossa trwa: Duża szansa na kontynuację wzrostów na Giełdzie Papierów Wartościowych
13.01.2020
Wyżej, wyżej, jeszcze wyżej ... 6,5% na portfelu funduszy inwestycyjnych
10.01.2020
28 procent w jeden dzień na Bitcoin SV i mocny wzrost portfela kryptowalut
08.01.2020
Zysk portfela akcji wzrósł do 7,4 procenta. Oto 9 najlepszych spółek
07.01.2020
5,5 procentowy zysk portfela funduszy inwestycyjnych to dobry start w 2020 roku
04.01.2020
6 procent zysku na portfelu akcji. Trend wzrostowy trwa
04.01.2020
Ważny moment na kryptowalutach. Warto go obserwować
30.12.2019
Rok kończy się 5% zyskiem na portfelu funduszy inwestycyjnych
27.12.2019
Dalsze wzrosty na GPW sprzyjają portfelowi akcji

Resetowanie hasła