Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty
Poznaj korzyści newslettera
Zapisz się na Newsletter aby otrzymywać najnowsze analizy i zmiany w portfelach inwestycyjnych bezpośrednio na Twój email.

Aktualności dla inwestorów

Portfel kryptowalut
Ważny moment na kryptowalutach. Warto go obserwować
04.01.2020

Korekta na Bitcoinie trwa od lipca 2019. Jednak dla niektórych kryptowalut aktualnie mamy poziomy historycznych minimów, co stwarza ogromne warunki do zysku. 

Dziś zakupiłem 8 kryptowalut (jedną już miałem z poprzedniego tygodnia). Łącznie posiadam aktualnie 9 w portfelu z czego 6 dziki sygnałowi kupna wygenerowanemu przez przeciecie 45 dniowej średniej, a 3 po powstaniu dywergencji z wskaźnikiem RSI.

 

Powstałe sygnały kupna jak zawsze mogą być albo fałszywe i za chwile bede sprzedawał krypto, ale prawidłowe czego bym wrecz oczekiwał aby poprawić kondycje portfela, który aktualnie ma już wartość poniżej 9.000 zł.

 

Jak pisałem powyżej, dla niektórych kryptowalut korekta trwa od połowy 2019 roku. Do takich należy na przykład Bitcoin z aktualnie wygenerowanym sygnałem kupna:

 

A dla niektórych kryptowalut aktualna sytuacja to poziom historycznych minimów. Stwarza to przeogromne warunki do zarobków po kilka tysiecy procent na niektórych obserwowanych kryptowalutach:

 

Powstanie wielu dywergencji oraz sygnałów kupna sugeruje, że co najmniej chwilowy dołek powinien zostać osiągniety, co powinno przyczynić si do lekkiego odrobienia portfela.

Aktualnie średnie kroczące znajdują si tak blisko wielu wykresów kryptowalut, że sygnały kupna w przypadku wzrostów bedą powstawały jak grzyby po deszczu. Dlatego też w przypadku krypto w najbliższym czasie bede czściej dokonywał analizy średnich.

 

Pozdrawiam

Marcin


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

15.01.2020
Warto było pilnować - Portfel kryptowalut zarobił 42 procent w 7 dni, a rekordzista Bitcoin SV przekroczył 200 procent zysku
14.01.2020
Hossa trwa: Duża szansa na kontynuację wzrostów na Giełdzie Papierów Wartościowych
13.01.2020
Wyżej, wyżej, jeszcze wyżej ... 6,5% na portfelu funduszy inwestycyjnych
10.01.2020
28 procent w jeden dzień na Bitcoin SV i mocny wzrost portfela kryptowalut
08.01.2020
Zysk portfela akcji wzrósł do 7,4 procenta. Oto 9 najlepszych spółek
07.01.2020
5,5 procentowy zysk portfela funduszy inwestycyjnych to dobry start w 2020 roku
04.01.2020
6 procent zysku na portfelu akcji. Trend wzrostowy trwa
30.12.2019
Rok kończy się 5% zyskiem na portfelu funduszy inwestycyjnych
27.12.2019
Dalsze wzrosty na GPW sprzyjają portfelowi akcji
27.12.2019
Każdy inwestor powinien obserwować kryptowaluty. Najlepsze dopiero przed nami

Resetowanie hasła