Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty
Poznaj korzyści newslettera
Zapisz się na Newsletter aby otrzymywać najnowsze analizy i zmiany w portfelach inwestycyjnych bezpośrednio na Twój email.

Aktualności dla inwestorów

Portfel funduszy inwestycyjnych
Wyżej, wyżej, jeszcze wyżej ... 6,5% na portfelu funduszy inwestycyjnych
13.01.2020

Portfel funduszy wzbija się na nowe maksima. To bardzo dobrze bo ewentualne odwrócenie trendu na rynkach będzie na wyższych poziomach co spowoduje zamknięcie pozycji prawdopodobnie z zyskiem.

Aktualna wartość portfela to 106.534 zł

 

To dobry wynik. Oby tak dalej. 

Jednak nie należy się cieszyć przed wcześnie. Zysku jest tyle ile zostanie po zamknięciu pozycji, czyli po wyjściu z funduszy akcji gdy ich trend zmieni się na spadkowy. Trzeba zawsze pamiętać, że to co widzimy na rachunku nie jest nasze dopóki inwestycja trwa.

 

Rynki wzbijają się na nowe maksima co oczywiście sprzyja mojemu portfelowi.

Na historycznych szczytach mamy:

USA:

 

INDIE:

 

NIEMCY:

 

Ale także Brazylię, czy Japonię.

Wiele do roboty mają jeszcze  takie rynki jak:

Chiny:

 

Rosja:

 

No i oczywiście Polska:

 

Gdy przypominam sobie wielką hossę z lat 2002 - 2007 to pamiętam, że to wszystkie rynki kończyły w 2007 roku na swoich historycznych szczytach. Euforia była wszędzie. Dlatego po cichu zakładam, że jeżeli hossa miałaby się zakończyć, to jeszcze może być trochę miejsca do dalszych wzrostów szczególnie dla rynków które nadal są w ogonie tego światowego trendu wzrostowego.

 

Na horyzoncie pojawia się również sygnał kupna na złocie:

 

Dziś w produkcie Vienny który publikuję będzie mała zmiana składu portfela zgodnie z otrzymanym wczoraj portfelem modelowym z opifund.pl

 

Przypominam o zbliżających się szkoleniach z kryptowalut. Tam ostatni zysk 7% wypracowany mam w zaledwie 10 dni, a nie roku jak na funduszach tak więc osoby które chcą dywersyfikować swoje portfele o różne aktywa zapraszam po szczegóły  TUTAJ 

 

Pozdrawiam

Marcin


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię TUTAJ

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

15.01.2020
Warto było pilnować - Portfel kryptowalut zarobił 42 procent w 7 dni, a rekordzista Bitcoin SV przekroczył 200 procent zysku
14.01.2020
Hossa trwa: Duża szansa na kontynuację wzrostów na Giełdzie Papierów Wartościowych
10.01.2020
28 procent w jeden dzień na Bitcoin SV i mocny wzrost portfela kryptowalut
08.01.2020
Zysk portfela akcji wzrósł do 7,4 procenta. Oto 9 najlepszych spółek
07.01.2020
5,5 procentowy zysk portfela funduszy inwestycyjnych to dobry start w 2020 roku
04.01.2020
6 procent zysku na portfelu akcji. Trend wzrostowy trwa
04.01.2020
Ważny moment na kryptowalutach. Warto go obserwować
30.12.2019
Rok kończy się 5% zyskiem na portfelu funduszy inwestycyjnych
27.12.2019
Dalsze wzrosty na GPW sprzyjają portfelowi akcji
27.12.2019
Każdy inwestor powinien obserwować kryptowaluty. Najlepsze dopiero przed nami

Resetowanie hasła