Praktyka zarabiania na giełdzie, funduszach i kryptowalutach

Aktualności dla inwestorów

Portfel funduszy inwestycyjnych
Wzrosty w funduszach akcji. Nowe historyczne maksima w USA
04.11.2019

Mój portfel funduszy inwestycyjnych powrócił powyżej wpłaty inwestycyjnej. Jego losy zależą od tego jak długo ma zamiar potrwać aktualny wzrost. Czy to miła zapowiedź "rajdu św. Mikołaja"?

Aktualnie wartość mojego portfela funduszy inwestycyjnych wynosi 100.378zł, czyli od poprzedniego tygodnia mam wzrost 1,25%

 

To zawsze duża ulga gdy portfel wraca powyżej dokonanej inwestycji. Ten rok jak już wiele razy pisałem, nie należy do łatwych ani też przyjemnych. Trudne trendy boczne powodowały wiele zamieszania, ale kto wie być może jeszcze mamy szansę aby zakończył się on na przyzwoitym zysku?

 

Indeks polskich dużych spółek pnie się w górę bardzo mocno. Na wskaźniku RSI nie widać zagrożeń wystąpienia dywergencji na odwrócenie się trendu. Więc tak jak pisałem tydzień temu, trzeba założyć że jest większa szansa na kontynuację wzrostu niżeli na jego odwrócenie. Dodatkowym plusem jak widzimy jest przebicie średniej kroczącej 100 dniowej. 

 

Amerykański indeks również pnie się w górę jak szalony i zdobywa nowe historyczne maksima:

 

W dobrej kondycji również rynek niemiecki, japoński, rosyjski:

 

Słabo wyglądają jedynie Chiny,

ale aktualny portfel funduszy jest tak rozbudowany, że i tak na dniach wartość mojego portfela funduszy będzie wyglądała coraz lepiej.

 

Tak więc czekam na więcej, oby wzrosty trwały jak najdłużej.

 

ZJAZD INWESTORÓW JUŻ ZA 17 DNI!

Przypominam również, że już za 17 dni widzimy się na drugim zjeździe Inwestorów w fundusze inwestycyjne.

Mam nadzieję, że wszyscy traktujecie bardzo poważnie to wydarzenie, bo dotyczy ono waszych pieniędzy. Brak obecności akceptuję tylko poprzez udokumentowane L4 :)

 

Informuję, że cena 65zł od osoby jest aktualna jeszcze tylko 10 dni czyli do 14 listopada włącznie. Osoby które zapiszą się po tym terminie będą mogły  uczynić ale za kwotę o 100% wyższą czyli 130zł. 

 

Proszę zatem osoby które już zdecydowały o uczestnictwie w zjeździe o dokonywanie rezerwacji mailowej (jeżeli jeszcze tego nie uczyniły) oraz o wykonanie przelewu do dnia 14 listopada w wysokości 65zł.

Dane do przelewu: MK.Business Marcin Kamiński ul. Na górze 25, 44-200 Rybnik 56 1140 2004 0000 3502 6303 2749 Tytułem: Zjazd inwestorów 21 listopada

 

Tematy poruszane na zjeździe inwestorów będą bardzo ważne z punktu widzenia posiadaczy polis inwestycyjnych, czy inwestorów bezpośrednio w fundusze inwestycyjne. Przypominam również, że gościem specjalnym będzie prezes firmy OPIfund.pl Pan Adam Gibas.

 

Tak więc widzimy się 21 listopada o godzinie 17 w Rybniku w restauracji Europa http://www.restauracjaeuropa.com/kontakt/

 

Pozdrawiam


Witaj, z tej strony Marcin Kamiński
Witaj, z tej strony Marcin Kamiński

jeżeli gościsz w Szkole Inwestorów po raz pierwszy zapraszam Cię do sekcji MISJA 

 

Zachęcam Cię również do zapisania się na Newsletter. Dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o moich nowych analizach oraz komentarzach dla portfela akcji GWP, funduszy inwestycyjnych oraz Kryptowalut.

 


Nota Prawna: Treści dostępne w Serwisie są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora danego wpisu lub nagrania oraz nie stanowią jakiegokolwiek doradztwa (w tym inwestycyjnego) oraz „rekomendacji” w rozumieniu art. 76 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (t.j. w: Dz.U. z 2018, poz. 2286). Żadna treść ani analiza zawarta w Serwisie nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ww. ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego – jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora danego wpisu. Zgodnie z powyższym Serwis oraz autorzy poszczególnych wpisów nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Powrót do listy

Najnowsze aktualności

04.12.2019
Sytuacja na kryptowalutach powinna przykuwać uwagę uważnych inwestorów. Należysz do nich?
03.12.2019
Indeks dużych spółek w poważnych tarapatach, a portfel akcji i tak zyskuje. Zobacz dlaczego
02.12.2019
Wzrost wartości portfela funduszy inwestycyjnych. Rynki akcji zagranicznych robią dobra robotę
26.11.2019
Jastrzębska Spółka Węglowa w centrum uwagi inwestorów
25.11.2019
USA przy historycznych szczytach i co dalej?
19.11.2019
Nowe maksima indeksu średnich spółek. Portfel akcji zarabia kolejny tydzień z rzędu
18.11.2019
Duża dywersyfikacja mało efektu. Portfel funduszy zatrzymał wzrosty
13.11.2019
Bitcoin nadal sygnalizuje możliwość dużych wzrostów na kryptowalutach
12.11.2019
Dalsze wzrosty rynków przynoszą dalsze wzrosty portfela akcji
11.11.2019
Dalsze wzrosty na rynkach akcji dają wzrosty portfela funduszy inwestycyjnych

Resetowanie hasła