Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Już tylko kilka kroków dzieli Cię od wiedzy, która odmieni Twoje życie.


Zobacz! To naprawdę bardzo proste!

Załóż konto
a następnie zaloguj się
Wybierz i opłać
interesujące Cię szkolenie
Zaparz kawę, usiądź wygodnie i zacznij
zmieniać swoje życie

Rejestrecja i utrzymanie konta jest całkowicie bezpłatne. Swoje konto możesz zawsze usunąć.

Najczęściej zadawane pytania


 • Jak dokonuję płatności za udział w szkoleniu?

  Po zarejestrowaniu konta i zalogowaniu się, możesz wykupić dowolne szkolenie/ebooka naszego serwisu korzystając z płatności internetowych systemem przelewy24.

 • Jakie wymagania komputerowe są potrzebne do oglądania szkoleń?

  Do prawidłowego odtwarzania szkolenia niezbędna jest jedna najnowsza wersja jednej z przeglądarek internetowych obsługująca HTML 5 np: Mozilla Firefox, GoogleChrome, Internet Explorer, Opera, Safari.

  Jeżeli masz starą wersję przeglądarki to uaktualnij ją, aby treść serwisu wyświetlała się prawidłowo.

 • Co jeżeli szkolenie nie odtwarza się prawidłowo?

  Aby szkolenia mogły się poprawnie odtwarzać potrzebujesz stałego dostępu do Internetu oraz odpowiedniej ilości dostępnego transweru. Jeżeli posiadasz słabe łącze internetowe, to po uruchomieniu szkolenia zalecamy jego zatrzymanie guzikiem pauzy, w celu załadowania się dużej części szkolenia z serwera, a następnie jego uruchomienie. Pozwoli Ci to na oglądanie szkolenia bez zbędnych przerw spowodowanych doładowaniem się filmu przy słabym łaczu internetowym. Im słabszy posiadasz internet tym więcej czasu zajmie Ci załadowanie się szkolenia.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub 

potrzebujesz pomocy napisz do nas:Aby wysłać formularz szybkiego zapytania, prosimy zaakceptować poniższe zgody:
 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Twoich danych osobowych, jest Marcin Kamiński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: MK.BUSINESS Marcin Kamiński z siedzibą w Rybniku (44-200), przy ul. Na Górze 25. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do podjęcia kontaktu o który prosisz wypełniając powyższy formularz. A także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji kontaktu z naszej strony, a jeśli udzieliłeś dodatkowych określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Twoje dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce Prywatności, w tym celach marketingowych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce Prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: ado@mkbusiness.pl

Resetowanie hasła