Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Szkolenia otwarte oraz indywidualne z inwestowania w kryptowaluty

To może być Twoja najlepsza inwestycja w życiu!

Każdy powinien poznać ten sposób zarabiania na kryptowalutach! 

 

 

 
! info
Informuję że na Rybnik 8 lutego jest już brak miejsc. Na Katowice 15 lutego 9 miejsc, a na 29 lutego 13 miejsc. Szczegóły terminów szkoleń podane na dole opisu.
 
Jeżeli przed dokonaniem zapłaty za szkolenie masz pytania napisz je do mnie przez FORMULARZ kontaktowy Szkoły Inwestorów.
 

 

Do zgarnięcia zysk 66000%!
Kryptowaluta GAMECREDITS po prawie dwuletnim trendzie spadkowym, jaki panował na większości kryptowalut, dotarła do poziomu 0,01. Taki poziom daje jej potencjał zysku aż 66000%. Tak, dobrze przeczytałeś, sześćdziesiąt sześć tysięcy procent! Pytasz skąd aż tyle?

 

Skąd aż tyle?
W dniu 13 stycznia 2018 roku GAMECREDITS, jak zresztą większość kryptowalut, osiągnęła swoje maksimum, które wtedy wynosiło dla niej 6,6 (patrz wykres poniżej). Po prawie dwuletnim trendzie spadkowym dotarła ona do poziomu 0,01.
 

 

Historia kołem się toczy
Pewnie wiesz, że każdy instrument finansowy porusza się w trendach. Pewnie też wiesz, że po trendzie spadkowym zawsze przychodzi trend wzrostowy. Historia uczy nas, że każdy instrument finansowy dąży do odrobienia strat, a następnie do przebicia swojego historycznego szczytu i wyznaczenia nowych maksimów. Ponad dwustuletni dowód znajdziesz poniżej.

 

Czy 230 lat historii jako dowód Ci wystarczy?

Jak widzisz na wykresie poniżej, pomimo wielu historycznych zawirowań, które doprowadziły do powstania trendów spadkowych, wykres zawsze dążył do nowych trendów wzrostowych i  wyznaczenia nowych maksimów. Tak,  dzięki odwiecznym prawom popytu i podaży, działają instrumenty rynku finansowego.

Oto dowód stwierdzenia, że po każdym trendzie spadkowym mamy trend wzrostowy, a wszystko dąży do wyznaczania nowych historycznych maksimów. Poniżej wykres 230 lat amerykańskiego indeksu SP500. 
 


Tak właśnie powstaje potencjał zysku 66000%
W opisany powyżej sposób z poziomu 0,01, który osiągnęła kryptowaluta GAMECREDITS do pokonania swojego historycznego szczytu, który wynosił 6,6 potrzebuje aż 66000% wzrostu (0,01 + 66000% = 6,61).
 

 

 


To jedna z dróg do pierwszego miliona
Jeżeli myślisz o dużych inwestycjach w kryptowaluty, to zupełnie niepotrzebnie. Nawet bym tego nie zalecał, gdyż nie ma takiej potrzeby, a po drugie wynika to z faktu zarządzania ryzykiem, o czym będę uczył na szkoleniu.

 

Z 2000 do miliona

Z inwestycji zaledwie 2000 zł, zgodnie z opisanymi powyżej założeniami, można zostać milionerem!
2000 zł + 66000% = 1.322.000 zł
Nieźle, prawda?


Wystarczy zaledwie 100zł aby wystartować
Pocieszający jest jeszcze jeden fakt, że przygodę z inwestowaniem w kryptowaluty można rozpocząć nawet od 100 zł. Tak więc każdy może tego spróbować. 

 

 

 

Zanim zainwestujesz
Kryptowalut o podobnych potencjałach stóp zwrotu jak GAMECREDITS jest mnóstwo, ale żeby zarobić, a nie stracić, trzeba najpierw znać odpowiedź na dwa najważniejsze pytania, które zadają sobie tysiące a nawet miliony osób na całym świecie: Kiedy zainwestować? Którą kryptowalutę wybrać?

 

Kiedy zainwestować
To podstawowe pytanie jakie zadają sobie ludzie na całym świecie. Niestety dla większości z nich pozostanie ono bez odpowiedzi. 
Czasami zdarzają się osoby, którym los pomoże zarobić bez przygotowania. Kupili i przypadkiem zarobili. Jednak historia uczy, że bez odpowiedniej wiedzy, prędzej czy później, rynek jest dla nich bezlitosny i odbiera im nie tylko osiągnięte zyski, ale także znaczną część zainwestowanego kapitału. 

 

Którą kryptowalutę wybrać
To drugie najważniejsze pytanie, na które trzeba znać odpowiedź przed przystąpieniem do inwestowania. Nikt nie powiedział, że to właśnie opisywana przeze mnie kryptowaluta GAMECREDITS przyniesie największe zyski. Być może będą jeszcze lepsze od niej! Tutaj będzie potrzebna metodologia momentum, której będę uczył na szkoleniu.

 

 

 

Tylko praktyczna wiedza. Tylko praktyczne umiejętności.
Ważne jest abyś przed rozpoczęciem inwestowania zdobył odpowiednią wiedzę. Wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci zachować jak najwyższe bezpieczeństwo oraz maksymalizację zysku. 
Takich umiejętności najlepiej uczyć się od osoby, która sama jest praktykiem, a nie tylko teoretykiem danej dziedziny inwestycyjnej.

 

Dowód praktycznych umiejętności
Nie bez powodu w Szkole Inwestorów inwestuję na żywo na trzech swoich rachunkach na giełdzie, funduszach i kryptowalutach aż 220.000 zł. 
Swoje inwestycje prezentuję po to, abyś miał pewność, że uczysz się inwestowania od prawdziwego praktyka. Zdobycie takich umiejętności pozwoli Ci szybko włączyć się do inwestowania w kryptowaluty.

 

 

 

 

Oni już działają - Dołącz do skutecznych inwestorów

Skuteczny inwestor to taki, który potrafi ograniczać ryzyko i maksymalizować zyski. Obie te umiejętności kryją się w dwóch strategiach, które zaprezentuję na szkoleniu. 
 

Tych umiejętności nauczyłem osobiście już setki osób. 

Nauczę ich również Ciebie. 

 

 

 

 

Odrzuć lęki i obawy - sam się przekonaj
Być może coś już słyszałeś o inwestowaniu w kryptowaluty, coś co zepsuło Twoje pierwsze wrażenie lub co gorsza sam doświadczyłeś strat inwestując w kryptowaluty. Oto nadszedł dzień aby to zmienić!


Przyjdź na moje szkolenie i otwórz się na nowo. Zobaczysz, że droga do zarabiania jest prostsza niż dotychczas przypuszczałeś. Wystarczy trzymać się kilku ważnych reguł, a zyski są tylko kwestią czasu. Na moje szkolenie daję Ci pełną gwarancję satysfakcji!

 

 

 

 

416% zysku w 3 dni!
Dokładnie tyle, dzięki zastosowaniu dwóch głównych strategii jakie stosuję w swoich wszystkich inwestycjach rynku kapitałowego, czyli strategii trendu i momentum, na kryptowalucie GAMECREDITS w 3 dni zarobiłem 416%! 


Grupa Dobrze Przygotowanych Inwestorów
Jednak takie zyski odnotowuje nieliczna grupa inwestorów. Są to osoby, które poznały zarówno technikę wyznaczania trendu, doboru odpowiednich kryptowalut do portfela, jak również znające podstawy psychologiczne inwestowania. Tacy inwestorzy należą do grupy, którą nazywam grupą Dobrze Przygotowanych Inwestorów.

 

 

 

Dziś jest idealny moment na start! 
Chyba wiesz, że Dobrze Przygotowani Inwestorzy interesują się inwestycjami gdy "krew się leje", a nie gdy Internet czy telewizja trąbią o zyskach stu czy też tysiąca procent. 

Nie muszę Ci chyba tłumaczyć, że jeżeli chociaż troszeczkę interesuje Cię zarabianie na rynku kryptowalut, to właśnie dziś, po dwuletnim trendzie spadkowym, jest idealny moment aby zgłębić wiedzę z tego zakresu. 

Właśnie dziś zapisz się na moje szkolenie i zdobądź umiejętności, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje finansowe cele. 

 

 


Oto umiejętności które zdobędziesz

Umiejętność wyznaczania sygnałów kupna i sprzedaży
To najważniejsza umiejętność w całym procesie inwestycyjnym. Dzięki niej odpowiedź na pytanie: kiedy zainwestować – stanie się oczywistością.

 

Umiejętność doboru kryptowalut do portfela
Kryptowalut aktualnie są tysiące, więc drugie pytanie jakie nasuwa się inwestorom: w którą kryptowalutę zainwestować?
Dzięki zdobyciu drugiej umiejętności będziesz już zawsze wiedział, które kryptowaluty prawdopodobnie przyniosą najwyższe zyski.

 

Umiejętność obsługi giełdy kryptowalutowej

Nauczysz się składania zleceń kupna oraz sprzedaży. Poznasz i zrozumiesz środowisko giełdy kryptowalutowej.

 

Umiejętność samokontroli 
Psychika odgrywa bardzo ważną rolę w całym procesie inwestycyjnym. Nieodpowiednie przygotowanie w tym temacie powoduje, że często inwestorzy sami przyczyniają się do swojej porażki.
Dzięki gotowemu schematowi samokontroli, jakiego Cię nauczę, skutecznie zapanujesz nad swoimi emocjami i decyzjami inwestycyjnymi.

 

Dodatkowa wiedza
Dodatkowo na szkoleniu przedstawię Ci komplet wiedzy na temat samych kryptowalut. Wiedzy, która będzie miała za zadanie rozwiać Twoje obawy, lęki czy zburzyć wiele mitów, jakie mogłeś dotychczas słyszeć na ich temat.

 

 

 

Osobista pomoc i wsparcie
Po szkoleniu otrzymasz również moją pomoc i wsparcie w pierwszych działaniach. Otrzymasz mój prywatny adres mailowy, na który będziesz mógł pisać w przypadku dodatkowych pytań. Będę do Twojej dyspozycji.

 

 

 

 

Mniej niż godzina tygodniowo
Jeżeli obawiasz się, że nie będziesz miał czasu na skuteczne inwestycje, to jesteś w błędzie. Mniej niż godzinę tygodniowo, dokładnie tyle zajmuje mi inwestowanie w kryptowaluty.

Strategia prezentowana na szkoleniu zajmuje mniej niż godzinę tygodniowo. Tyle chyba warto poświęcić na inwestycje, które mają potencjał tysięcy procent zysku, a z niewielkich inwestycji można zostać milionerem. 

 

 


Nadal niezdecydowany?
Nadal zastanawiasz się po co Ci to wszystko? Nie wiesz czy kryptowaluty są w ogóle dla Ciebie? Zyski liczone w tysiącach procent są trudne do uwierzenia?

Rozumiem to. Dokładnie rozumiem co czujesz. Jest to nawet zdrowy objaw. Ja również zdobywając wiedzę z inwestowania, wiele razy trafiłem na "oszołomów", a nie praktycznych trenerów inwestycyjnych.
Dlatego oto co Ci proponuję …

 

 

 

 

100% gwarancji satysfakcji lub zwrot pieniędzy

 

Jeżeli obawiasz się, czy moje szkolenie będzie wartościowe, czy faktycznie przedstawiona wiedza będzie warta Twojego udziału w szkoleniu, to daję Ci na nie pełną gwarancję! Jestem pewny swojej wiedzy, którą Ci przekażę, inaczej nie inwestowałbym na żywo w Szkole Inwestorów 220 000 zł.

Dlatego jedyne co ryzykujesz to czas poświęcony na samo szkolenie, gdyż na koszt szkolenia daję Ci gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy.
Uczciwy układ?

 

 

 

Nie mam nic więcej do dodania
Jeżeli powyższe argumenty nie przemawiają do Ciebie, to być może szkolenie z kryptowalut nie jest dla Ciebie. Zostań tam, gdzie jesteś i zamknij ten rozdział w swoim życiu.

Przypominam, że w przypadku braku zadowolenia zwrócę Ci pieniądze. W tej inwestycji nie masz nic do stracenia, a potężną wiedzę do zyskania. Więc na co czekasz?

 

 

 

Przyszłość zaczyna się dzisiaj

 • Jeżeli poważnie myślisz o swojej finansowej przyszłości ... 
 • Jeżeli chcesz poczuć bezpieczeństwo, wolność i niezależność finansową ...

... to zgłębienie wiedzy z tematyki kryptowalut staje się wręcz koniecznością.


Twój finansowy sukces zależy od Twoich dzisiejszych decyzji - podejmuj je mądrze!

 

 

Pozdrawiam
Marcin Kamiński

 

--------------------------------------------------------------------------------

 


3 PROSTE KROKI DO UCZESTNICTWA W SZKOLENIU
 

1. WYBIERZ TERMIN I MIEJSCE SZKOLENIA

 • 8 lutego 2020 (sobota) Rybnik, Restauracja Europa, ul. Podmiejska 95, Start: 11.00 , czas trwania około 4 godziny
 • 15 lutego 2020 (sobota) Katowice, Hotel Novotel, ul. Roździeńskiego 16, Start: 11.00 , czas trwania około 4 godziny
 • 29 lutego 2020 (sobota) Katowice, Hotel Novotel, ul. Roździeńskiego 16, Start: 11.00 , czas trwania około 4 godziny

 

2. OPŁAĆ UDZIAŁ - CZYM PRĘDZEJ TYM TANIEJ!

CENNIK UDZIAŁU W SZKOLENIU OTWARTYM

 • cena na mniej niż 5 dni przed szkoleniem 900 zł
 • cena na 5 - 10 dni przed szkoleniem 590 zł
 • cena na więcej niż 10 dni przed szkoleniem 290 zł


?! Osoby, które opłacą udział w szkoleniu, ale z różnych przyczyn nie będą mogły w nim uczestniczyć, otrzymają zwrot pieniędzy lub będą mogły uczestniczyć w innym terminie.
?! Na każdym szkoleniu liczba miejsc jest ograniczona.

 

NUMER KONTA DO OPŁATY UCZESTNICTWA

MK.Business Marcin Kamiński, ul. Na górze 25, 44-200 Rybnik

Nr. konta (mBank): 56 1140 2004 0000 3502 6303 2749

Tytułem: Imię, Nazwisko, adres mailowy, termin szkolenia


3. NAPISZ DO MNIE 

Po dokonaniu opłaty napisz do mnie przez FORMULARZ kontaktowy Szkoły Inwestorów i poinformuj mnie o wykonanym przelewie. 

Jeżeli masz dodatkowe pytania przed dokonaniem zapłaty za szkolenie, możesz również skorzystać z FORMULARZA 

   

 

--------------------------------------------------------------------------------
 

 

SZKOLENIE INDYWIDUALNE

 • Jeżeli nie lubisz szkoleń grupowych. 
 • Jeżeli chcesz abym poświęcił czas tylko Tobie na naukę praktycznych umiejętności, możesz wybrać opcję szkolenia indywidualnego z dojazdem do Ciebie lub pod wskazany przez Ciebie adres.
 • CENA: 2600 zł
 • UWAGA: W przypadku szkoleń indywidualnych nie obowiązuje 100% zwrot w przypadku braku satysfakcji. W takim przypadku zwrotowi podlega 50% ceny.
 • Przed dokonaniem opłaty za szkolenie indywidualne napisz do mnie w celu ustalenia wspólnego terminu szkolenia przez FORMULARZ kontaktowy Szkoły Inwestorów.

Resetowanie hasła