Giełda, fundusze inwestycyjne, kryptowaluty

Misja Szkoły Inwestorów

 

 

Witaj,

Z tej strony Marcin Kamiński. 

Jeżeli jesteś w Szkole Inwestorów po raz pierwszy i nie wiesz do końca co tutaj znajdziesz, bardzo Cię proszę przeczytaj poniższy tekst.

 

Otóż Szkoła Inwestorów to miejsce, w którym znajdziesz prezentowaną przeze mnie praktykę inwestycyjną na giełdzie, w funduszach inwestycyjnych oraz kryptowalutach. O każdym z tych miejsc krąży wiele mitów i legend, więc niektóre pewnie też dotarły do Ciebie. Wiele z nich może przyczynić się zarówno do wielu finansowych strat jak i poczucia zagubienia czy niechęci do inwestowania. 

 

Dlatego postanowiłem publikować tutaj na żywo swoje własne inwestycje na kwotę 220 tysięcy złotych na giełdzie, funduszach i kryptowalutach. Ma to być dowód posiadanej wiedzy, umiejętności inwestycyjnych oraz wiary w szerzoną edukacje finansową.

 

Obserwując moje analizy zrozumiesz że inwestowanie potrafi być proste, przyjemne i zyskowne o ile trzymamy się ściśle określonych reguł inwestycyjnych.

 

Zachęcam abyś korzystając z serwisu Szkoły Inwestorów zapisał się na newsletter: https://szkolainwestorow.pl/newsletter Dzięki temu będziesz otrzymywał moje powiadomienia o nowych analizach portfeli inwestycyjnych. 

 

Gdy już przekonasz się o skuteczności stosowanych przeze mnie strategii inwestycyjnych, zapraszam Cię na indywidualne lub grupowe szkolenia z zakresu inwestowania na giełdzie, w funduszach inwestycyjnych, czy kryptowalutach.

 

Zapraszam również do subskrybowania kanału Szkoły Inwestorów na YouTube oraz do dołączenia na Facebooku. Wszystko to przyczyni się do szybszego zdobycia przez Ciebie umiejętności inwestycyjnych. 

 

Z życzeniami zysków

Marcin Kamiński

 

Resetowanie hasła